Kontakta oss

Kontaktpersoner

Ekonomi & Administration
Elisabeth Westergren - Löne- och Ekonomiansvarig
08-64 70 885
elisabeth@jrlogistic.se

VD
Dennis Fingal
08-64 70 878
dennis@jrlogistic.se

Pelle Carlsson - Personalansvarig
08-647 08 61
Pelle@jrlogistic.se

Edvin Hammarlund - Personalansvarig
08-6470886
Edvin@jrlogistic.se

Markus Lindberg - Personalansvarig
08-42503480
markus@jrlogistic.se

GÖTEBORG

Alex Alsbäck - Operativ Personalchef / Försäljning
08-42503482
Alex@jrlogistic.se

Vi är auktoriserade & godkända av

Hemsida & Design av Intendit Webbyrå